O nas Kontakt Partnerzy / Współpraca Mapa serwisu

Zostań partnerem

Program Partnerski Barracuda Networks

Program Partnerski Barracuda Networks powstał w celu budowania kanału sprzedaży produktów firmy Barracuda w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać partnerem Barracuda.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu jest pomoc w prowadzeniu biznesu przez partnerów handlowych Barracuda.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązań Barracuda, prosimy o kontakt z dystrybutorem rozwiązań firmy Barracuda Networks w Polsce firmą, DAGMA Sp. z o.o.

DAGMA Sp. z o.o.
Biuro bezpieczeństwa IT
40-668 Katowice
ul. Bażantów 4/2
www.dagma.com.pl
tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl

Podstawowe narzędzia współpracy z partnerami

Sprzedaż i Marketing – Dedykowana osoba w dziale handlowym w celu zapewnienia pełnego wsparcia handlowego podczas negocjacji z klientem. Dostęp do materiałów marketingowych w formie elektronicznej jak również drukowanej. Możliwość uczestniczenia w kampaniach promocyjnych dla klientów oraz partnerów handlowych. Wsparcie przy organizowaniu konferencji dla klientów czy przy indywidualnych projektach handlowych.

Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy – Platforma e-learningowa dostępna dla partnerów handlowych umożliwia szybki dostęp do wiedzy na temat produktów, ich funkcjonalności oraz sposobu licencjonowania. Cyklicznie organizowane są również konferencje dla Partnerów na terenie całej Polski oraz szkolenia techniczne umożliwiające zdobycie technicznej wiedzy na temat zarządzania produktami Barracuda.

Wsparcie techniczne – Każdy klient posiadający aktywne serwis na rozwiązania Barracuda może skorzystać z darmowej pomocy technicznej świadczonej przez dystrybutora rozwiązań Barracuda w Polsce. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na wsparcie podczas technicznych prezentacji produktów przed zakupem licencji jak również w trakcie wdrażania rozwiązań Barracuda u klienta.