O nas Kontakt Partnerzy / Współpraca Mapa serwisu

Wykrywanie infekcji

Barracuda oferuje kompleksowe narzędzie do wykrywania wszystkich rodzajów zagrożeń, począwszy od zagrożeń ukrytych (takich jak spreparowane maile wyglądające jak zwykły plik pdf czy Word) i luk w zabezpieczeniach, aż po dużo bardziej zaawansowane zagrożenia atakujące całe systemy.

Bezpłatne skanery antywirusoweDarmowy skaner bezpieczeństwa i luk Office 365Narzędzie Vulnerability Manager skanuje publiczne aplikacje
sieciowe w poszukiwaniu luk

Skanuj teraz

Skanuj teraz


Zaawansowane technologie wykrywania zagrożeń

Antyphishing i antyspam

Linia produktów Barracuda Email Security to dedykowane rozwiązania zabezpieczające serwery pocztowe. To produkty korzystające z wielu zaawansowanych technik wykrywania i blokowania ataków, a także prób wyłudzania poufnych informacji.

Barracuda Advanced Threat Protection (ATP)

Rozwiązania firmy Barracuda pozwalają na rozbudowaną analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym. Sprawdzanie odbywa się w chmurze producenta w oparciu
o wielowarstwowy silnik skanujący i jest dostępne po zakupie dodatkowej licencji. Pozwala wykryć nawet najbardziej zaawansowane ataki z wielu źródeł, a dzięki zastosowaniu sandboxingu Barracuda umożliwia także wykrywanie nowych, nieznanych dotąd zagrożeń.