O nas Kontakt Partnerzy / Współpraca Mapa serwisu


Recenzja Barracuda CloudGen Firewall F600

IT Professional (Nr 07/2018)

Redakcja miesięcznika IT Professional, skierowanego do specjalistów z branży IT, przetestowała zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600. Produkt został zrecenzowany przez dziennikarzy w lipcowym wydaniu czasopisma, uzyskując bardzo wysoką ocenę i tym samym oficjalną rekomendację redakcji.

Przeczytaj cały artykuł

 

 


Recenzja Barracuda Backup Service

IT w Administracji  (Nr 05/2018)

,,Barracuda Networks to firma od lat doceniana na rynku rozwiązań dla bezpieczeństwa danych, także w segmencie zintegrowanych systemów backupu. Jej produkty cechuje prostota obsługi i łatwość wdrażania oraz optymalizacja kosztów związanych z zarządzaniem zasobami.”

Przeczytaj cały artykuł

 

 

 

 


Recenzja Barracuda Backup Service

IT Professional  (Nr 12/2014)

,,Rozwiązanie backupowe Barracuda Networks stanowią ciekawą propozycję dla szerokiego grona klientów (…) Widać spory nacisk twórców na maksymalne uproszczenie wdrożenia i utrzymania systemu”

Przeczytaj cały artykuł

 

 


 

 

Recenzja Barracuda Message Archiver

Networld (Nr 11/2014)

"Urządzenia Barracuda Message Archiver mogą okazać się niezbędnym elementem wyposażenia infrastruktury. Ich zaawansowane funkcje, które pozwalają sprostać wymogom prawnym dotyczącym przechowywania wiadomości oraz skuteczność w przeszukiwaniu sprawiają, że stanowią doskonałe narzędzie do archiwizacji poczty"

Przeczytaj cały artykuł

 

 


 

 

 

Wdrożenie Barracuda NG Firewall - MOPR Gdańsk

IT w Administracji (Nr 8/2014)

Jacek Brauer, o Barracuda NG Firewallu:
„Teraz mamy własną sieć WAN (…) możemy nią centralnie administrować, a koszt utrzymania infrastruktury spadł o ponad 50 procent. (…) Co więcej, po trzech latach zakup urządzeń zwróci się nam w stu procentach, a rok później otrzymamy od pro¬ducenta bezpłatnie fabrycz¬nie nowe urządzenia."

Przeczytaj cały artykuł


 

 

 

 

Recenzja Barracuda Backup Service

Networld (Nr 3/2014)

"Barracuda Backup Service jest narzędziem, które z powodzeniem może zostać wykorzystane do zabezpieczenia danych firmowej infrastruktury. Prostota instalacji, konfiguracji i obsługi sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów w czasie pracy z urządzeniem, a zastosowane mechanizmy wydajnościowe i zabezpieczające funkcje backupu i odtwarzania danych sprawiają, że nawet obciążone serwery usług będą pracować wydajnie w czasie wykonywania kopii zapasowych. Opłata za urządzenie oraz komplet usług może nie jest najniższa, ale z pewnością można stwierdzić, że warte jest ono swojej ceny."

Przeczytaj całą recenzję

Barracuda Advanced Threat Protecion Produktem Roku 2017

IT Professional Nr 12 (73) grudzień 2017

„Barracuda Advanced Threat Protecion to jedna z najlepszych w swojej klasie i jednocześnie wyjątkowo konkurencyjna zaawansowana platforma zabezpieczeń.”

 

Przeczytaj całą recenzję

 

 

 

IT Professional

Nr 9/2013

„Barracuda NG Firewall to zaawansowane rozwiązania, których moc możemy zaobserwować szczególnie w dużych i rozproszonych strukturach. Oferują nie tylko funkcje znane z innych rozwiązań, ale też wiele unikatowych opcji.”

 

Przeczytaj całą recenzję

 

 

 

 

IT w Administracji

Nr 21-22/2013

„Barracuda Spam & Virus Firewall 400 oferuje nie tylko ochronę samego serwera, ale również kontrolę wiadomości wychodzących od naszych użytkowników z właściwą granularnością przy wykorzystaniu serwera uwierzytelniającego, np. LDAP lub Active Directory.”

 

Przeczytaj całą recenzję

 

 

 

Barracuda Backup Service
Produktem Roku 2015!

Redaktorzy miesięcznika IT Professional, adresowanego do ekspertów branży IT, przyznali rozwiązaniu Barracuda Backup Service prestiżowy tytuł Produktu Roku 2015, w kategorii oprogramowanie - backup.

 

 

 

 

 

Spam Firewall 400
Produktem Roku 2014!

W najnowszym plebiscycie Produkt Roku Networld, redakcja magazynu wybrała najlepsze produkty, których wspólną cechą jest wysoka wydajność, funkcjonalność, innowacyjność i opłacalność. Rozwiązanie Barracuda Spam Firewall 400, które otrzymało nagrodę Produkt Roku 2014 Networld, według redakcji "stanowi kompletne rozwiązanie zarządzania pocztą elektroniczną, pozwala szyfrować wiadomości i magazynować je w chmurze,
gdy serwer poczty jest niedostępny”.

 

Networld

Nr 7-8/2013

„Barracuda NG Firewall bez względu na wersję i funkcjonalność warta jest swojej ceny, szczególnie obecnie, gdy skuteczna ochrona dostępu do danych i przepływu informacji jest tak trudna do utrzymania.”
 

 

Przeczytaj całą recenzję

 

 

 

Networld

Nr 12/2013

„ADC doskonale sprawdzi się w infrastrukturze, gdziechcemy uzyskać odpowiednią wydajność oraz elastyczną konfigurację dostosowaną do aktualnych potrzeb użytkowników, dbając przy tym o najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodny z politykami przedsiębiorstwa.”
 

 

Przeczytaj całą recenzję

 

 

 

NG Firewall F600
Produktem Roku 2014!

Tytuł Produktu Roku trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Samo przyznanie wyróżnień poprzedza etap nominacji i głosowania na wybrane produkty. W tym roku głosami redakcji, a więc dziennikarzy specjalizujących się w IT, najlepszym rozwiązaniem w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall okazał się model Barracuda NG Firewall F600.

 

 

 

 

 

Copy.com
Produktem Roku 2013!

Tytuł Produktu Roku trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Samo przyznanie wyróżnień poprzedza etap nominacji i głosowania na wybrane produkty. W tym roku najlepszym rozwiązaniem w kategorii Usługa - Cloud okazała się chmura Barracuda Networks Copy.com.

 

 

 

NG Firewall F400
Produktem Roku 2013!

Tytuł Produktu Roku trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Samo przyznanie wyróżnień poprzedza etap nominacji i głosowania na wybrane produkty. W tym roku najlepszym rozwiązaniem w kategorii Sprzęt - UTM i Firewall okazał się model Barracuda NG Firewall F400.