O nas Kontakt Partnerzy / Współpraca Mapa serwisu

Barracuda NextGen Firewall z certyfikacją ICSA Labs

2018-01-24

ICSA Labs to niezależna organizacja testująca niezawodność i wydajność produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Jeden z ostatnich testów ICSA Labs dotyczył rozwiązań Advanced Threat Defence. Certyfikację otrzymała platforma Barracuda NextGen Firewall z modułem Advanced Threat Protection, uzyskując w teście znakomite wyniki.

więcej

Barracuda Networks przejmuje firmę PhishLine

2018-01-15

Oferta firmy Barracuda poszerzy się o platformę symulacji i szkoleń socjotechnicznych PhishLine do ochrony przed ukierunkowanymi atakami przeprowadzanymi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

więcej

Barracuda Advanced Threat Protection Produktem Roku 2017

2018-01-08

Redakcja i Czytelnicy miesięcznika IT Professional już po raz szósty wybrali najlepsze ich zdaniem produkty IT. Głosowanie odbywało się między innymi w kategorii backup, wirtualizacja, sprzęt czy sieci LAN i WAN. Wyborem Redakcji w kategorii bezpieczeństwo - oprogramowanie i rozwiązania chmurowe, Produktem Roku 2017 została platforma Barracuda Advanced Threat Protection.

więcej

Służba zdrowia na celowniku cyberprzestępców

2018-01-08

Organizacje ochrony zdrowia stanowią łatwy i częsty cel cyberprzestępców – jak zabezpieczyć wrażliwe dane pacjenta?

Przestępcy wykorzystują oprogramowanie typu ransomware do wyłudzania dużych kwot pieniędzy od organizacji działających w wielu sektorach, niezależnie od ich wielkości. Duże instytucje publiczne, posiadające wrażliwe dane stanowią dla nich idealny cel.

więcej

Barracuda zapowiada nowe funkcje zapór Cloud Generation Firewall

2017-11-22

Integracja z usługami chmury publicznej umożliwia rozliczenia w modelu podobnym do opłat za media i zapewnia zautomatyzowaną kontrolę bezpieczeństwa w procesach DevSecOps.

więcej

Badanie Barracuda Networks: firmy z obszaru EMEA migrują do Office 365 i na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo.

2017-11-21

Firmy z obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) coraz chętniej przechodzą na pracę z pakietem biurowym Microsoft Office 365. Jednak wraz z ostatnimi atakami cybernetycznymi obawy dotyczące bezpieczeństwa nadal pozostają jedną z największych barier, które utrudniają wdrażanie rozwiązań chmurowych - tak wynika z  ankiety przeprowadzonej przez firmę Barracuda Networks, Inc. (NYSE: CUDA). Badanie zrealizowano wśród 400 respondentów z organizacji z obszaru EMEA.

więcej

Barracuda NextGen Firewall z pozytywną opinią AV-Comparatives

2017-11-20

AV-Comparatives to popularna organizacja, badająca skuteczność rozwiązań zabezpieczających komputery i sieci informatyczne. W jednym ze swoich ostatnich raportów AV-Comparatives oceniła rozwiązania przeznaczone do ochrony firmowych stacji i infrastruktury sieciowej. Rekomendację „Approved” uzyskało m.in. rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall.

więcej

Barracuda Networks przejmuje firmę Sonian

2017-11-20

Dzięki transakcji Barracuda Networks rozszerzy swoją ofertę  w zakresie platformy chmurowej. Firma reaguje tym samym na rosnący popyt na rozwiązania do archiwizacji, analizy w chmurze oraz zachowywania zgodności z przepisami.

więcej

Firewall nowej generacji: Barracuda wprowadza zaporę F-Series 7.0

2016-07-14

Najważniejsze informacje:

  • Nowe rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall 7.0 umożliwia bezpieczne używanie technologii chmurowych klientom, którzy mają rozproszone środowiska sieciowe i wykorzystują chmurę publiczną oraz platformy Infrastructure-as-a-Service.
  • Zaporę Barracuda NextGen Firewall, zaprojektowaną z myślą o chmurze, można wdrażać na publicznych platformach chmurowych, takich jak Microsoft Azure i Amazon Web Services (AWS). Rozwiązanie zapewnia segmentację, bezpieczeństwo i łączność w środowiskach chmurowych i hybrydowych. Nowa wersja 7.0, dostępna w Azure Security Center, obsługuje uruchamianie nieograniczonej liczby zapór w klastrach Microsoft Azure.
  • Barracuda NextGen Firewall F-Series 7.0 zapewnia inteligentną ochronę granic sieci we wszystkich lokalizacjach i wykorzystuje globalne informacje o zagrożeniach, aby zapobiec eksfiltracji danych z sieci lokalnych lub chmurowych przez botnety i oprogramowanie szpiegujące.
  • Użytkownicy zapory Barracuda NextGen Firewall 7.0 mogą ekonomicznie skalować systemy poprzez łączenie sieci lokalnych i chmurowych z wykorzystaniem wielu łączy nadrzędnych z dynamicznym przełączaniem awaryjnym, równoważeniem ruchu i optymalizacją WAN.
więcej

Barracuda z tytułem 2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year

2016-06-23

Barracuda Networks, Inc. (NYSE: CUDA) zdobyła tytuł Partnera Roku 2016 w zakresie certyfikowanych rozwiązań ISV dla Microsoft Azure (2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year). Microsoft wyróżnił firmę za ciągłe innowacje technologiczne, które pomagają klientom bezpiecznie przenosić obciążenia robocze i aplikacje do chmury Azure.

więcej